امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138602
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 167
یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مطلب توهین‌آمیز سایت ...

یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مطلب توهین‌آمیز سایت خبرآنلاین  که سپاه را مقابل دولت خوانده بود، گفت:‌ خوشبختانه در مقامات ارشد دولتی و وزرا نگاهی که وجود دارد نشان‌دهنده آگاهی نسبت به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های سپاه است.
وی ادامه داد: در همایش قرارگاه خاتم‌الانبیا که آقایان نوبخت، زنگنه، سیف،‌ چیت‌چیان،‌ حضور یافتند نگاه آنها نشان از توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های سپاه داشت.
این کارشناس مسائل سیاسی افزود: سپاه می‌تواند کمک‌کننده خوبی در سازندگی به دولت باشد و نگاه یاری‌دهندگی سپاه در همه دولت‌ها وجود داشته است و این رویکرد نسبت به دولت یازدهم نیز وجود دارد.
جوانی به رویکرد رئیس‌جمهوری نسبت به سپاه اشاره کرد و گفت: روحانی هم در صحبت‌هایی که در مقاطع مختلف داشته توانمندی‌های این نهاد انقلابی را مد نظر قرار داده است و از ظرفیت‌های سپاه آگاه می‌باشد.
وی با بیان اینکه پروژه‌ای در سال‌های اخیر از سوی غرب و سپس برخی رسانه‌های داخلی دنبال شد، توضیح داد: این پروژه به دنبال سپاه‌هراسی و سپاه‌ستیزی بوده است و متأسفانه برخی در داخل آن را دنبال کرده‌اند.
این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این رسانه‌های داخلی به طور آگاهانه و یا نا آگاهانه گام در پروژه غرب گذاشتند و جریان مشکوکی در حال شکل‌گیری است.
جوانی این سپاه‌هراسی و سپاه‌ستیزی غرب را به دلیل موفقیت‌های این نهاد انقلابی دانست و گفت: شکست‌های غرب در ایران و منطقه و پیشرفت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب شد تا غرب این طرح را دنبال کند.
وی اضافه کرد:‌ متأسفانه عده‌ای در داخل وابستگی به این پروژه غرب دارند و بهتر است دولت جریان‌ها را بررسی نماید چرا که این افراد خواهان آن هستند تا دولت از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سپاه استفاده نکند.
این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: برخی رسانه‌های وابسته به جریان اصلاحات که نوعی نزدیکی به دولت نیز دارند به گونه‌ای هم‌افزایی با دشمنان بیرونی را دنبال می‌کنند و این جریان باید مدنظر مسئولان قرار بگیرد.
جوانی به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت، کمک به دولت و پرهیز مسئولان دولتی از حاشیه‌سازی اشاره کرد و گفت:‌ دولت باید پشت صحنه این جریان‌های مشکوک را کشف کند و چنین سایت‌ها و رسانه‌های وابسته‌ای را مورد لحاظ قرار دهند.
وی اضافه کرد: متأسفانه برخی افراد در برخی سایت‌ها نفوذ کردند که به غرب تعلق خاطر دارند و با مطرح کردن حرف‌های حاشیه‌ساز انرژی کشور را می‌گیرند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار