امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138603
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،  اختلافات در سینمای ایران با گشایش خانه سینما همچنان ادامه دارد و گویا این اختلافات بیش از پیش هم شده است. تهیه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،  اختلافات در سینمای ایران با گشایش خانه سینما همچنان ادامه دارد و گویا این اختلافات بیش از پیش هم شده است. تهیه کنندگان که یکی از صنوف مهم در خانه سینما به شمار می‌آیند هنوز اختلافات را کنار نگذاشته‌اند و با توجه به شرایط موجود در سینما که مخاطب روی خوش به فیلم ها نشان نمی دهد باز هم حاضر نیستند این اختلافات را کنار بگذارند و دامنه اختلافات به جشنواره فیلم فجر هم کشیده شده است.
همه ساله در جشنواره فیلم فجر سالن هایی در اختیار برخی از صنوف و نهادها قرار می گیرد تا فیلم های جشنواره برای میهمانان به نمایش درآید بر اساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس، امسال تقاضای در اختیار گرفتن سالن ها نسبت به سال های پیش افزایش داشته است.

صنف سینماداران، شورایعالی تهیه کنندگان، جامعه صنفی تهیه کنندگان، خانه سینما و پخش کنندگان خواستار سالن سینما برای نمایش فیلم های فجر هستند، این درحالی است که اگر تعداد نمایش فیلم های جشنواره بالاتر از حد معمول و منطقی باشد در زمان اکران فیلم با مشکل مواجه خواهد شد و اکران های متعدد به فروش فیلم لطمه جبران ناپذیری وارد خواهد کرد. حال باید دید دفتر جشنواره برای تقاضاهای مکرر صنوف برای در اختیار گرفتن سالن نمایش چه تصمیمی خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها