امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138616
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 148
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخیرا گزارش‌های رسانه‌های اسرائیلی از حجم توان نظامی حزب الله لبنان افزایش ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخیرا گزارش‌های رسانه‌های اسرائیلی از حجم توان نظامی حزب الله لبنان افزایش پیدا کرده است.

در همین راستا اخیرا روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم»، به نقل از ««یعقوب عمیدرور» مشاور پیشین امنیت داخلی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی حجم موشک‌های پیشرفته و دور بُرد حزب الله لبنان را به بیش از 150 هزار موشک تخمین زده است.

بر اساس این گزارش عمیدرور همچنین توان موشکی حزب الله را نادر توصیف کرده و گفته که توان موشکی حزب الله از توان موشکی برخی کشورهای اروپایی بیشتر است و همه سرزمین‌های اشغالی را پوشش می‌دهد.

این روزنامه گزارش داده که تا کنون با ارتش‌های بزرگ و دولت‌های قدرتمند مقابله کرده بودیم اما امروز باید یک سازمان مقابله کنیم که با توجه به توانمندی‌های نظامی‌اش ممکن است، توان موشکی‌اش از همه کشورهای اروپایی بیشتر باشد.

در ادامه این گزارش آمده که حزب الله موشک‌های زمین به دریای دور بُرد،‌ موشک‌های دفاعی هوایی، پهپاد و موشک‌های پیشرفته ضد تانک دارد و با توجه به بدنه اداری قوی‌اش بسیار منظم عمل می‌کند.

اسرائیل الیوم اعلام کرد که حزب الله با حضورش در سوریه و حمایت از این کشور در برابر مخالفانش قدرت خود را به رخ کشیده و در صورت پیروزی جایگاه خود را تقویت می‌کند.

انتهای پیام/ب

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها