امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138623
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۲۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که «جان کری» وزیر خارجه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در صدد است روز شنبه (امروز) به «مونیخ» آلمان سفر کند تا با «سلطان قابوس» سلطان «عمان» دیدار و گفت وگو داشته باشد.
طبق این گزارش، کری سپس به «احمد آباد» واقع در هند سفر می کند تا در نشست سرمایه گذاران بین المللی شرکت کند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا گزارش کرد که مدیران اجرایی آمریکا و مبتکران این کشور قرار است در این سفر کری را همراهی کنند.

بر اساس این گزارش، توقف بعدی وزیر خارجه آمریکا، شهر «ژنو» در سوئیس می باشد تا در آنجا با «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران در 14 ژانویه (24 دی ماه) دیدار داشته باشد.

وزارت خارجه آمریکا گزارش کرد که کری در صدد است نشست دوجانبه ای را با ظریف داشته باشد تا قبل از برگزاری دور بعدی مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین بعلاوه آلمان) که قرار است روز 15 ژانویه (25 دی ماه) برگزار شود، به اعضای تیم مذاکره کننده، توصیه هایی را ارائه کند.

روز 15 ژانویه، کری به «صوفیه» واقع در بلغارستان سفر خواهد کرد تا در خصوص طیفی از موضوعات از جمله همکاری امنیتی، تنوع انرژی و تجارت دو جانبه و روابط سرمایه گذاری با مقامات بلغار گفت وگو کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها