امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138638
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان ضمن اعلام این خبر ‌اظهار داشت: نظر به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان ضمن اعلام این خبر ‌اظهار داشت: نظر به ضرورت احراز هویت موثر اشخاصی که با هواپیما اقدام به انجام مسافرت در مسیرهای داخلی می‌کنند، ثبت شماره ملی به هنگام تهیه بلیت الزامی شد.

وی افزود: طی بخشنامه‌ای که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به تمامی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی ابلاغ شده است، از تاریخ اول بهمن‌ماه 1393 ثبت کد ملی اتباع ایرانی و یا شماره گذرنامه اتباع بیگانه که قصد خرید بلیت و انجام مسافرت در مسیرهای داخلی کشور را دارند در سیستم نگهداری جا و فروش بلیت الزامی می‌شود.

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها شرکت‌ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، اضافه کرد: شرکت‌های هواپیمایی باید در فرصت زمانی مانده به تاریخ اجرای این بخشنامه اطلاع‌رسانی کتبی و هماهنگی‌های لازم با نمایندگان فروش و دفاتر خدمات مسافرت هوایی در خصوص نحوه انجام این مهم را به عمل آورند.

دهقان یادآور شد: درصورت عدم انطباق اطلاعات ثبتی با کارت شناسایی مسافران از پذیرش آنان در فرودگاه حسب مورد ممانعت به عمل می‌آید. 

انتهای پیام/‌م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها