امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138683
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 64
آیت‌آلله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره وضعیت عربستان پس ...

آیت‌آلله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره وضعیت عربستان پس از مرگ ملک عبدالله پادشاه این کشور گفت:‌ موقعیت فعلی عربستان مناسب نیست و بعد از فوت ملک عبدالله اختلافاتی در این کشور پیش می‌آید که البته مسئولان عربستانی این موضوع را هم پیش‌بینی کرده‌اند و از بی‌نظمی آگاه هستند.

وی ادامه داد: به طور حتم عربستان دچار عذابی شدید خواهد شد و این را خداوند به سبب تاوان تمام مصیبت‌هایی که مسئولان این کشور ایجاد کرده‌اند انجام خواهد داد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: عربستان پول‌های بسیاری را برای خرید سلاح پرداخت و مسائل و مشکلات زیادی را پدیده آورده است که به طور حتم مسئولان این کشور تاوان آن را پرداخت می‌کنند.

ممدوحی با بیان اینکه دولت کشور ما کمی نسبت به عربستان و ملک عبدالله محافظه‌کار است،‌ گفت:‌ امیدواریم دولت از فرصت‌های پیش آمده در قبال این کشور استفاده کند و نسبت به آن محافظه‌کار نباشد.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا بعد از مرگ ملک عبدالله قیمت نفت از این کاهش ایجاد شده توسط عربستان رو به بهبود خواهد رفت یا خیر،‌ گفت:‌ عامل اصلی پائین آمدن قیمت نفت و آسیب زدن به کشورهایی همچون ایران خود همین ملک عبدالله بوده است که خداوند انتقام جهان اسلام را به طور حتم خواهد گرفت.

این عضو جامعه مدرسین علمیه قم، تصریح کرد: عربستان با برقراری ارتباط‌های غلط و کاهش شدید قیمت نفت قصد آسیب زدن به برخی کشورهای جهان را داشته که به طور حتم خودش دچار مشکل خواهد شد.

ممدوحی در پایان خاطرنشان کرد: خداوند انتقام سختی را از مسئولان عربستانی خواهد گرفت و سزای این عملکردهای نادرست آنها را می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار