امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138687
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: کشورهای استکباری اروپایی و آمریکایی در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری ...

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: کشورهای استکباری اروپایی و آمریکایی در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری بسیاری برای اجرای طرح شوم اسلام‌هراسی، شیعه‌‌هراسی و ایران& zwnj;هراسی انجام داده‌اند.

وی تصریح کرد: هدف اصلی آنها منحرف کردن ذهن ملت‌ها و جلوگیری از انتقال پیام رهایی بخش دین مبین اسلام است، چرا که اسلام را مانع اصلی در راه تحقق توطئه‌ها و دسیسه‌های خود می‌دانند.

این مسئول افزود: کشورهای زورگوی اروپایی و آمریکایی برای رسیدن به این هدف شوم، توطئه‌های مختلفی را اجرا کردند که یکی از آنها، استفاده از گروهک‌های منحرف و ضد دینی مانند تکفیری‌ها و سلفی‌ها است.

اکبریان با اشاره به جنایات داعش در ممالک اسلامی مانند سوریه و عراق گفت: در سال‌های اخیر تروریست‌های تکفیری با حمایت مستقیم کشورهای غربی و دریافت سلاح‌های پیشرفته از این کشورها، جنایات بسیاری را علیه مسلمانان مرتکب شدند.

وی افزود: جالب اینجا است که کشورهای مدعی مقابله و مبارزه با تروریست‌ها، از جنایت‌کاران و تروریست‌های تکفیری و داعشی در رسانه‌های خود با عنوان پیکارجویان یاد می‌کنند و از هیچ حمایتی در این حوزه کوتاهی نکردند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر در کشور فرانسه که منجر به کشته شدن برخی از شهروندان این کشور شد، گفت: این حوادث عجیب نیست و بسیاری از کارشناسان خیلی زودتر انتظار این رخدادها را می‌کشیدند.

اکبریان بیان داشت: ما از ترور و تروریسم در هیچ نقطه‌ای از دنیا، حتی در قلب اروپا و آمریکا حمایت نکرده و معتقدیم که این اقدامات جنایت‌کارانه با مبانی و اصول دین مبین اسلام و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی منافات دارد.

وی افزود: اما باید دید که ریشه این جنایات و توطئه‌ها، چیست و چه کسانی با حمایت از گروهک‌های منحرف به دنبال ایجاد آشوب و هرج و مرج در ممالک اسلامی هستند.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اسناد صریح حمایت آمریکا و چند کشور اروپایی از گروهک تروریستی داعش گفت: حوادث اخیر در فرانسه در حقیقت تاوان اروپا و آمریکا برای حمایت از تروریست‌‌ها و تفکرات تروریستی است.

اکبریان در پایان اظهار داشت: در شرایط فعلی مردم اروپا و آمریکا بیش از دیگران آسیب می‌بینند و خودشان باید در مقابل سیاست‌های غلط حاکمان این کشورها ایستادگی کرده و اجازه ندهند که دود آتشی که غرب در خاورمیانه روشن کرد، به چشم آنها برود.

انتهای پیام/2302/صا30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها