امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138694
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فیروزی نماینده مردم نظنز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (شنبه) پارلمان در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فیروزی نماینده مردم نظنز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (شنبه) پارلمان در تذکر شفاهی خطاب به وزرای راه و شهرسازی و دفاع اظهار داشت: هیچ فرد و دستگاهی پاسخگوی وضعیت بیمه‌ای افراد فوت‌شده و بازماندگان حادثه سقوط آنتونوف 140 نیست و باید در این زمینه عنایت ویژه‌ای صورت گیرد.

وی همچنین تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: باید عنایت ویژه‌ای نسبت به حقوق و مزایای فرهنگیان و معلمان زحمتکش صورت گیرد اما متأسفانه در لایحه بودجه 94 هیچ پیش‌بینی در این رابطه صورت نگرفته و تغییری مشاهده نمی‌شود.

نماینده نظنز در مجلس مجلس در ادامه خطاب به وزیر بهداشت و درمان، نسبت به تسریع در احداث و تکمیل بیمارستان خاتم‌الانبیاء نطنز و فاطمیه بادرود تأکید کرد.

وی همچنین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در عملیاتی کردن جاده بادرود –کاشان که به جاده مرگ معروف است، شد و تصریح کرد: هر روز و هر ساعت حوادث ناگوار بسیاری برای خانواده‌ها در این مسیر رخ می‌دهد.

فیروزی در پایان خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تذکر دادو خاطرنشان کرد: کشاورزان زحمتکش در وزارت جهاد کشاورزی جایگاهی ندارند و هیچ‌گونه حمایتی از این قشر زحمتکش صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار