امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138699
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز پارلمان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز پارلمان با تبریک ولادت پیامبر (ص) و همچنین امام جعفرصادق (ع)، اظهار داشت: از تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی که هدفی جز تفرقه‌اندازی بین امت اسلامی و خدشه‌دار کردن اسلام ناب ندارند، اعلام برائت می‌کنیم.

وی افزود: استان کرمان با بحران‌ آب به خصوص آب آشامیدنی روبروست و به همین منظور انتقال آب به کرمان باید در اولویت کار مجلس و دولت قرار گیرد، از اول مهرماه امسال تاکنون فقط 7 میلیمتر باران در استان کرمان باریده است، نمایندگان به این موضوع عنایت داشته باشید و ببینید بحران چگونه در این استان بیداد می‌کند بنابراین باید موضوع انتقال آب از صفارود به کرمان در اولویت مجلس و دولت قرار گیرد و اعتبارات لازم در این خصوص پیش‌بینی شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر در رابطه با انتقال آب به کرمان تدابیر لازم اتخاذ نشود در سال‌های آینده با یک مشکل اساسی امنیتی و اجتماعی مواجه خواهیم شد.

زاهدی در تذکری به وزارتخانه‌های کار و صنایع هشدار داد به دور از جنجال‌های سیاسی و پرهیز از دوباره‌کاری و باندبازی نسبت به تغییر مدیران کارآمد به ویژه در حوزه معادن استان کرمان اقدام شود.

وی همچنین در تذکری به وزارت نیرو بر انتقال آب به شهرستان راور تأکید کرد و خطاب به وزیر کشور گفت: در خصوص برخورد قاطع با اتباع بیگانه غیر مجاز به ویژه در استان کرمان که ترانزیت قاچاق انسان شده و از جنوب و شرق کشور به داخل مشکلات بسیاری را به وجود آورده اقدام شود.

زاهدی در پایان خطاب به وزارت راه و شهرسازی بر اصلاح 70 کیلومتر از مسیر ریلی کرمان –تهران که حدود 2 سال است پیگیری شده و به نتیجه نرسیده است نیز تأکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها