امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138705
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 37
رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آسیب& zwnj;های اخلاقی و اجتماعی شبکه‌های اجتماعی مجازی گفت: پالایش صورت گرفته در یکی از شبکه‌های اجتماعی از سوی وزارت ارتباطات تنها در مرحله تست است و هنوز کار مداومی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی افزود: ملت ایران هیچ گاه نمی‌پذیرند که ارزش‌های اخلاقی، دینی و مذهبی و فرهنگی آنان مورد تهاجم بیگانگان قرار گیرد و باید برخورد لازم با آسیب‌های فرهنگی اخلاقی و اجتماعی شبکه‌‌های مجازی اجتماعی در کشور انجام شود.

عضو کمیته مبارزه با مصادیق مجرمانه اظهار داشت:‌ باید فرهنگ‌سازی لازم را برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی صورت پذیرد و همگام با تکنولوژی‌های ارائه شده این فرهنگ‌سازی‌ها در کشور انجام شود و از سوی دیگر باید توان فنی کشور در این زمینه افزایش پیدا کند و نرم‌افزارهای بومی شده مشابه را برای استفاده به مردم ارائه کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها