امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138740
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جهانگیری دبیر ستاد کشوری نظارت بر اجرای تعرفه ضمن تکذیب خبر محرومیت دائمی 5 پزشک متخلف اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جهانگیری دبیر ستاد کشوری نظارت بر اجرای تعرفه ضمن تکذیب خبر محرومیت دائمی 5 پزشک متخلف اظهار داشت: در هیچ کجا در حکم اولیه محرومیت دائمی برای متخلف صادر نمی‌شود.

وی گفت: تاکنون حدود 100 هزار نفر تماس تلفنی با سامانه 1690 و چندین هزار بازدید صورت گرفته است که در نهایت 90 درصد پرونده‌ها به لحاظ کارشناسی بررسی نهایی شده است و از این تعداد فقط برای 5 نفر از پزشکان در هیأت‌های بدوی حکم اولیه محرومیت سه ماهه از مطلب صادر شده است که البته این احکام نیز قابل تجدیدنظر در هیأت‌های تجدیدنظر است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع شکایت‌های ثبت شده برخی مربوط به تخلفات مؤسسات پزشکی نیز است که معمولاً در نوشتن صورتحساب، این امر اتفاق می‌افتد.

دبیر ستاد کشوری نظارت بر اجرای تعرفه‌ها گفت: با توجه به اینکه جامعه پزشکی، تمام موارد قانونی را رعایت نموده و همکاری‌های لازم را با مجریان طرح تحول سلامت داشته‌اند، مکانیزم نظارتی برای احقاق مطالبات مردم و جامعه پزشکی از سازمان‌های بیمه‌گر و مؤسسات درمانی را داشته‌ایم که بستر تخلف مسدود شود.

جهانگیری گفت: ستاد کشوری نظارت بر اجرای تعرفه‌ها در مرحله بعد اقدام به اعلام اخبار به عملکرد سازمان‌ها و مؤسسات بیمه‌گر اعم از همکاری‌های مؤثر یا احیاناً تخلفات خواهد نمود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها