امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138742
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جزئیات جلسه خود با سید امیرمحسین ضیایی رئیس جدید جمعیت هلال ...

ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جزئیات جلسه خود با سید امیرمحسین ضیایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر را بازگو کرد.

وی گفت: از آنجائی که سازمان امداد و نجات اهمیت خاصی برای رئیس جدید جمعیت هلال احمر دارد، او در اولین ساعت کاری خود و در اولین جلسه‌ای که در هلال احمر برگزار کرد، حکم اینجانب برای سرپرستی سازمان امداد و نجات را امضا کرد.

سرپرست سازمان امداد و نجات افزود: ضیایی امداد و نجات را در اولویت برنامه‌های خود معرفی کرد و امروز نیز از سازمان امداد و نجات بازدید می‌کند.

وی با بیان اینکه نگاه ضیایی انتخاب مدیران از بدنه هلال احمر است یادآور شد: مطمئناً رئیس جدید از اعتماد به بدنه هلال احمر پشیمان نخواهد شد و آنچنان که به خود من گفته، تلاش دارد تا از درون خانواده هلال احمر کادر خود را تقویت کند.

به گزارش فارس، انتخاب چرخساز به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر در حالی صادر شد که طی 10 سال گذشته هیچکدام از روسای این سازمان سابقه فعالیت در سازمان امداد و نجات را نداشته‌اند.

چرخساز بیش از 15 سال است که در سازمان امداد و نجات مشغول به فعالیت است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها