امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13877
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 126
مسعود مستأجران دبیر انجمن اسلامی مسکو در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مطمئنا حضور پرشکوه و ...

مسعود مستأجران دبیر انجمن اسلامی مسکو در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: مطمئنا حضور پرشکوه و حماسی مردم در انتخابات نشانه عمق اعتماد آنها به نظام جمهوری اسلامی و نیز اجرای سالم و مطابق با قانون انتخابات در جمهوری اسلامی ایران است و تنوع و تکثر کاندیداها از جریانات مختلف در انتخابات نیز موید همین اعتماد و اعتقاد قلبی است.

وی خاطرنشان کرد: حضور پر شور و دشمن شکن مردم ایران اسلامی تایید دیگری بر کارآمد و کارآیی موفقیت نظام سیاسی و حکومتی جمهوری اسلامی است و یک اسوه و یک الگوی بسیار موفق و کارآمد برای دیگر ملت‌های مسکمان و آزادی خواه جهان به شمار می‌آید. 

مستاجران ادامه داد: شاید برایتان جالب باشد که در مسکو اساتید دانشگاهی که بنده با آنان در ارتباط بودم نیز پیگیر  مسایل انتخابات ایران بودند و برای آنها بسیار قابل توجه و جالب بود و به این نکته اذعان داشتند که در هیچ جای دنیا فضای انتخاباتی به این فعالی و پر شوری نیست و این نشان دهنده فهم و شعور سیاسی بالای مردم ایران است.

دبیر انجمن اسلامی مسکو در ادامه سخنانش تصریح کرد: حضور پر شور ملت ایران نشان دهنده وقت شناسی و دشمن شناسی ملت عزیزمان است که همیشه با درک عمیق از مسایل داخلی و بین المللی با حضور فعال خودشان در عرصه‌های حساس پشتیبان و حامی جمهوری اسلامی بوده‌اند.

مستاجران تاکید کرد: یقینا این حضور لبیک به ندای مقام معظم رهبری و نشان دهنده عمق ارتباط قلبی و معنوی  بین امام و امت است و قطعا برای ناظران بیرونی نیز نشان از پشتیبانی و پشتوانه عظیم مردمی از جمهوری اسلامی و استحکام و پایداری نظام سیاسی در کشور است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم که این حماسه بزرگ که با لطف خداوند و به دست مردم شریف و غیرتمند ایران اسلامی عزیز رقم خورده با درایت و تدبیر همه مسئولین و نامزدها و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری موجب پیشرفت و اعتلا و عزتمندی هرچه بیشتر کشورمان در عرصه‌های بین المللی باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار