امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138781
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران امشب (شنبه) در مرکز همایش‌های ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران امشب (شنبه) در مرکز همایش‌های بین‌ المللی صدا و سیما با حاشیه‌های جالب و قابل توجهی به همراه بود که حتی اشک را در چشم برخی از حاضران و مسئولان شرکت کننده در مراسم جاری کرد.

* نشان قهرمان قهرمانان به علی‌اکبر صالحی به نمایندگی از سازمان انرژی اتمی به پاس خدمات وی در زمان سکانداری‌ و ریاستش در دستگاه دیپلماسی کشورمان و همچنین مدیریت فعلی وی در سازمان انرژی اتمی اهدا شد.

* دهمین جشنواره ملی قهرمان قهرمانان در حالی برگزار می‌شود که این همایش 10 سال پیاپی به معرفی برندهای برتر صنعت ایران می‌پردازد.

* در ابتدای این همایش از خانواده شهدای گرانقدر مانند مهدی زین‌الدین، علی‌اکبر شیرودی، رحمان دادمان، باکری، نبی‌الله شاه‌مرادی و جعفری تقدیر به عمل آمد.

* صالحی در بخشی از سخنان خود گفت: ملت ایران روز به روز مقتدتر می‌شود و این اقتدار به علت رفتار انسانی است که این ملت از خود نشان می‌دهد.

* رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به وجود برخی اختلافات در داخل کشور افزود: متأسفانه برخی از اختلافات گاهاً ترسناک می‌شود که حتی برخی از آنها لرزه بر تنم می‌اندازد.

* در این مراسم محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام حسنی قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران، ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد دستغیب نماینده شیراز و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی حضور داشتند.

* صالحی معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: علم بدون دین به انحراف می‌رود و دین بدون علم هم به جهالت.

* پس از اهدای حمایل به رئیس سازمان انرژی اتمی، حضار در سالن به صورت ایستاده و مسئولان بر روی سن شعر «ای ایران ای مرز پرگهر را» را به صورت گروهی همسرایی کردند.

* علی‌اکبر صالحی حمایل اهدایی قهرمان قهرمانان را به گردن دکتر بهجت قاسمی همسر شهید دکتر مجید شهریاری انداخت و اعلام کرد که حمایل به کسی واگذار شد که حق او بود، زیرا شهید شهریاری هم در بعد علمی و هم در بعد  اخلاقی نمونه بارزی بود و علم و دین را با هم داشت.

* در این مراسم همچنین دکتر قاسمی همسر شهید دکتر مجید شهریاری با بیان سخنانی اعلام کرد که تک‌تک مردم و مسئولان ایران قهرمان قهرمانان هستند و این لقب نیز حتی به آرمیتا و علیرضا هم تعلق دارد.

* نیره پیروزبخت رئیس سازمان استاندارد ایران در هنگام سخنرانی دکتر بهجت قاسمی و شنیدن خاطرات وی از شهید شهریاری اشک بر چشمانش جاری شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها