امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138789
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ این روزها که سرمای زمستان تقریبا مردمان همه کشورهای جهان را به تکاپو انداخته مردمان غزه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ این روزها که سرمای زمستان تقریبا مردمان همه کشورهای جهان را به تکاپو انداخته مردمان غزه اما بدون ماوی& nbsp; همچنان منتظر عملی شدن وعده های کشورهای شرکت کننده در کنفرانس بازسازی غزه هستند که در مهرماه سال جاری در قاهره برگزار شد . در این کنفرانس که کشورهای شرکت کننده در جنگ علیه مردم غزه نیز حضور داشتند شرکت کنندگان متعههد شدند برای بازسازی منازل و تاسیسات ویران شده این جنگ 5 میلیارد دلار کمک کنند.

تا 5 اگوست 2014 سازمان ملل گزارش داد که بیش از 520،000 فلسطینی که بیش از 30٪ جمعیت کل غزه را تشکیل می‌دهد، آواره شده‌اند. از این میزان 273،000 نفر در 90 مدرسه‌ٔ تحتِ نظرِ سازمان ملل اسکان یافته‌اند. «دفترِ هماهنگیِ امور انسانی» (د.ه.ا.ا.) از اسکان بیش از ظرفیت خبرداده و امکان بیماری‌های اپیمدمی را محتمل دانسته اند.

.26 مرکز بهداشتی آسیب دیده‌اند،968 منزل (که منزلگاهِ 64،650 نفر بود) کاملا از بین رفته یا آسیب جدی دیده است و 33،100 خانه نیز آسیب دیده ولی ساکنینش همچنان در آن باقی مانده‌اند.

تصاویر زیر به خوبی نشان می دهد که حال و هوای مردم غزه در شرایط سرد زمستانی این روزهای غزه چگونه است:

انتهای پیام/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار