امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13879
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 59
حمیدرضا جعفریان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاهی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ...

حمیدرضا جعفریان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاهی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری نشان داد بحث جمهوریت در نظام جمهوری اسلامی بسیار پررنگ است.

وی افزود: در انتخابات ریاست جمهوری شاهد آن بودیم که مردم برای پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی پای صندوق‌های رای آمدند.

جعفریان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی نشان داد امانتدار خوبی برای رای مردم است و نمی‌گذارد حق کسی پایمال شود، خاطرنشان کرد: نتیجه انتخابات نشان داد نظام حتی از 260 هزار رای نیز نمی‌گذرد و از آن امانتداری خواهد کرد و این دلیل روشنی برای کسانی بود که ادعای تقلب 11 میلیونی را می‌کردند.

وی در ادامه سخنان خود پیرامون بحث وحدت ملی، تصریح کرد: منتخب مردم وظیفه سنگینی نسبت به مردم و نظام دارد و باید در قبال آنان به وظایفش عمل کند، کاندیداهای دیگر نیز باید با دولت جدید، همکاری و همیاری داشته باشند و این موضوع باعث خنثی شدن ترفندهای دشمن می‌شود. این همکاری و وحدت ملی باعث خواهد شد دشمنان بدانند که مردم ما با وجود اختلاف سلیقه در مقابل دشمن ید واحدی هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: دولت باید وظایفی که به آن محول می‌شود را با استفاده از سلایق مختلف به بهترین نحو اجرا کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها