امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138793
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 36
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از یوم السابع، انفجار دو خودرو بمبگذاری شده در استان حلب سوریه ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از یوم السابع، انفجار دو خودرو بمبگذاری شده در استان حلب سوریه منجر به کشته شدن 18 نفر شد.

بنابراین گزارش در اولین انفجار که در نزدیک یک ایست بازرسی متعلق به جبهه النصره(شاخه القاعده در سوریه) روی داد 13 نفر کشته شدند که اکثر قربانیان این انفجار غیر نظامیان بودند.

همچنین دومین انفجار در فاصله 30 کیلومتری محل حمله قبلی روی داد که در این انفجار هم که در یک ایست بازرسی جبهه النصره روی داد 5 نفر از جمله دو غیر نظامی و 3 شبه نظامی کُرد کشته شدند.

استان حلب سوریه یکی از کانون‌های بحران در این کشور است که شبه نظامیان ارتش آزاد، داعش، جبهه النصره و نیروهای کرد با یکدیگر در مناطق مختلف این استان در جنگ هستند و در این میان ارتش سوریه هم تلاش دارد تا با متوقف کردن مسیر انتقال تروریست‌ها از ترکیه به داخل این استان مرزی بتواند امنیت را بار دیگر به حلب که تا قبل از بحران کنونی در سوریه مرکز اقتصادی و فرهنگی کشور بود، بازگرداند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها