امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138798
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 140
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیشترین شمارگان خریداری شده مربوط به کتاب‌های «حیدرانه» اثر قاسم صرافان و «سادات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیشترین شمارگان خریداری شده مربوط به کتاب‌های «حیدرانه» اثر قاسم صرافان و «سادات ببخشند... » اثر احمد علومی از انتشارات فصل پنجم است که ارشاد 800 نسخه را خریده است.

این لیست خرید با 237 عنوان نشان می‌دهد موسسه فرهنگی هنری قدرولایت از خوش شانس‌ترین ناشران بوده اما کمترین شمارگان خریداری شده این فهرست نیز 50 نسخه است.

بر اساس این گزارش، به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتاب‌های منتشر شده و بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی (اداره کل امور کتاب) و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در  استان‌ها، یک نسخه از هر کتاب چاپ اول، پس از اعلام وصول به دبیرخانه هیات انتخاب و خرید کتاب ارسال می‌شود تا در نشست‌های این هیات درباره خرید آن اعلام نظر شود. از این رو، برای طرح کتاب در هیات یاد شده نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران نیست.

در جلسات هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمدکاظم شمس، محمدعلی مهدوی‌راد، علی شجاعی صائین، علی‌اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی، و علی اوجبی حضور دارند.

برای مشاهده جدول اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار