امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138809
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 48
مهدی تقی‌پور یکی از شرکت‌کنندگان سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن استان خراسان رضوی در رشته تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد ...

مهدی تقی‌پور یکی از شرکت‌کنندگان سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن استان خراسان رضوی در رشته تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: مسابقات امسال استان خراسان رضوی طی سال‌های اخیر با رشد بسیار خوبی مواجه بود اما امسال سطح کیفی و برگزاری رقابت‌ها در حد عالی بود و همه شرکت‌کنندگان از برگزاری این رقابت‌ها رضایت داشتند.

وی با اشاره به زمان‌بندی دقیق مسابقات گفت: یکی از ویژگی‌های این مسابقات زمان‌بندی دقیق رقابت‌ها است که هر شرکت‌کننده از قبل، روز و ساعت دقیق تلاوت خود را می‌داند و همچنین محل اسکان، سالن و سیستم صوتی کیفیت قابل توجهی داشت و جا دارد از مسئولان تقدیر کنیم.

تقی‌پور از برگزاری حدود 70 محفل قرآنی در کنار مسابقات خبر داد و گفت: یکی از موضوعاتی که در رشد قاری مؤثر است تلاوت در محافل مختلف است که امسال برگزار‌کنندگان با استفاده از شرکت‌کنندگان در این محافل کمک خوبی به قاریان استان کردند.

این قاری قرآن کریم از حضورش در دور گذشته مسابقات کشوری در شیراز خبر داد و گفت: سال گذشته من به عنوان نماینده خراسان رضوی در مسابقات کشوری حضور داشتم و از نزدیک شاهد برگزاری باشکوه مسابقات بودم طی صحبت‌هایی که با سایر شرکت‌کنندگان داشتم این رقابت‌ها نسبت به سال‌های گذشته بسیار ترقی کرده و با افزوده شدن آیتم‌هایی مانند برگزاری سه‌ مرحله‌ای مسابقات، حذف مرحله منطقه‌ای، تغییرات در آیین‌نامه، اسکان و پذیرایی مناسب، استفاده از بهترین سالن شهر و بسیاری از نکات مثبت دیگر رشد قابل توجهی داشته که اغلب این اتفاقات پس از راه‌اندازی مرکز مستقلی برای امور قرآنی در سازمان اوقاف رخ داده که باید از مسئولان سازمان بابت راه‌اندازی این مرکز قدردانی کرد.

وی برگزاری مطلوب مسابقات استان را در ادامه رشد مسابقات کشوری دانست و گفت: رشد مسابقات کشوری و برگزاری مطلوب آن در برگزاری مسابقات استان‌ هم تأثیر داشته و همه ساله شاهد برگزاری بهتر مسابقات استان هستیم.

انتهای پیام/3138/ط30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها