امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138819
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 162
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بردیا صدر نوری، مجری طرح جایزه موسیقی همایون خرم و مدیر موسسه فرهنگی رادنواندیش و نوازنده پیانو با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بردیا صدر نوری، مجری طرح جایزه موسیقی همایون خرم و مدیر موسسه فرهنگی رادنواندیش و نوازنده پیانو با اعلام این مطلب گفت: همایون خرم همیشه با کودکان و نوجوانان ارتباط خوبی داشت و در سال‌های متمادی به تربیت شاگردان مختلف پرداخته بود؛ در همین راستا تصمیم گرفتیم این جایزه را به هنرجویان بین 6 تا 20 سال اهدا کنیم.

صدرنوری با اشاره به این‌که قدر اساتید را در زمان حیاتشان بدانیم، خاطرنشان کرد: بهتر است بزرگداشت‌ها را در زمان حضور اساتید برگزار کنیم؛ البته این اتفاق در چند سال گذشته افتاده ولی بسیار کم است.

این نوازنده تاکید کرد: در این برنامه ما نمی‌دانیم چه کسی برنده می‌شود و اهدای جوایز بستگی به ویژگی برندگان دارد؛ یعنی این‌که اگر هنرجویی ساز نداشته باشد برای او ساز می‌خریم و یا هزینه تحصیل آن‌ها را می‌پردازیم.

بردیا صدرنوری خاطرنشان کرد: نهادهای دولتی هم باید به بخش خصوصی کمک کنند تا این برنامه‌های فرهنگی بیشتر برگزار شود؛چرا که  این موضوع سبب می‌شود استعدادهای جوان زودتر کشف شوند.

صدر نوری در پایان گفت: امیدوارم روح استاد با برگزاری این برنامه شاد شود و در تلاش هستیم سال های آینده این برنامه در سطح وسیع تر برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها