امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138835
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۱۵
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام ورزشی و شرح حال گونه بخشی از زندگی حرفه‌ای لنس آرمسترانگ را بررسی می‌کند. خط اصلی داستان فیلم در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام ورزشی و شرح حال گونه بخشی از زندگی حرفه‌ای لنس آرمسترانگ را بررسی می‌کند.

خط اصلی داستان فیلم در باره بیل استاپلتن یک ورزشی نویس ایرلندی است که به افشای یک موضوع مهم ورزشی می‌پردازد.او که باور دارد لنس آرمسترانگ دوچرخه سوار قهرمان به صورت غیرقانونی مدال های خود را کسب کرده،سعی می کند مدارک لازم را در این زمینه جمع آوری کرده و به افشای آن ها بپردازد.

بخش مهم و اصلی قصه فیلم،به شرح تلاش های این ورزشی نویس سمج می‌پردازد و آرمسترانگ را در پس زمینه ماجراهای خود دارد.با توجه به نوع قصه فیلم،منتقدان سینمایی می گویند تماشاگران سینما باید منتظر شکل تازه ای از فیلم‌های ژانر شرح حال گونه باشند.

آنها از حالا برای «اسطوره» پیش بینی موفقیت های خوب اسکاری می‌کنند و می‌گویند در رشته‌هایی مثل کارگردانی،بازیگری و فیلم نامه نامزد دریافت جایزه خواهد شد.

این در حالی است که تهیه کنندگان «اسطوره» به موفقیت مالی آن هم چشم دوخته و می گویند قصه آن،ظرفیت جذب تماشاگران زیادی را دارد.

به همین دلیل،این فیلم برای تابستان سال جاری میلادی به روی پرده سینماها می رود.این در شرایطی است که فیلم های اسکاری معمولا اواخر فصل پائیز به نمایش عمومی درمی آیند،تا شانس بیشتری برای نامزد شدن در رشته‌های مختلف اسکار را داشته باشند.

نقش بیل استاپلتن را لی پیس بازی کرده است.او قبل از این در فیلم های «هابیت»،«گرگ و میش»،«نگهبانان کهکشان» و «لینکلن» بازی داشته است.

بن فوستر هم لنس آرمسترانگ قصه فیلم است.داستین هافمن بازیگر کلاسیک سینما هم در یکی از نقش های مهم «اسطوره» بازی دارد.

کارگردانی این درام ورزشی شرح حال گونه به عهده استفن فریرز فیلم ساز کهنه کار  انگلیسی بوده است.وی فیلم خود را براساس فیلم نامه ای از جان هودج ساخته است.«اسطوره» محصول مشترک سینمای دو کشور انگلستان و فرانسه است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها