امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138846
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  یک فرد مسلح به نام «جان لی» ساکن شهر «مسکو» ایالت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  یک فرد مسلح به نام «جان لی» ساکن شهر «مسکو» ایالت «آیداهو& raquo; آمریکا با اسلحه خود شروع به تیراندازی کرد و سه نفر را کشت و یک نفر دیگر را به شدت زخمی کرد.
پایگاه اسپوتنیک گزارش کرد که یک فرد مسلح شنبه شب (دیشب) با اسلحه خود شروع به تیراندازی کرد و سپس با خودرویی فرار کرد که در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.

مأموران پلیس گزارش کردند که عامل مسلح در یک عملیات تعقیب و گریز با خودرو در نزدیکی شهر «پولمن» ایالت واشنگتن دستگیر شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که لی به سمت مادر خوانده 61 ساله خود تیراندازی کرده است و سپس به دفتر بیمه در شمال غربی آیداهو رفته است و به سمت کارکنان این اداره تیراندازی کرده و یک نفر را زخمی کرده است.

حادثه سوم در رستورانی در شهر مسکو صورت گرفته است و در آنجا سراغ مدیر رستوران را گرفته و سپس به سمت او تیراندازی کرده است و خیلی سریع از آنجا فرار کرده است.

عامل مسلح هم‌اکنون در بازداشت پلیس به سر می‌رود و مأموران پلیس آیداهو در حال تحقیق و بررسی درباره علت وقوع این حادثه هستند.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز حوادثی مرتبط با تیراندازی در سراسر آمریکا منجر می‌شود که در این حوادث تعداد زیادی از افراد جان خود را از دست می‌دهند اما قدرتمند بودن حمل سلاح موجب شده است که حتی کنگره هم تمایلی به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح نداشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار