امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13885
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 80
حسینعلی حاجی‌ دلیگانی نماینده مردم شاهین ‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حسینعلی حاجی‌ دلیگانی نماینده مردم شاهین ‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات 24 خرداد اظهار داشت: در این مرحله و پس از مشخص شدن رئیس جمهور منتخب کشور همه مجموعه‌ها، نهادها و دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی، به ویژه مجلس که نقش بسزایی در این زمینه می‌تواند داشته باشد، باید دولت منتخب را در رسیدن به اهداف و آرمان‌ها کمک کنند.

وی افزود: وظیفه انقلابی همه ماست تا دولت را در رسیدن به اهدافش یاری کنیم تا کشور به بهترین وجه اداره شود و در همین راستا بر اساس وظیفه شرعی، ما این همکاری را با دولت خواهیم داشت.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: همکاری‌ سایر نهادها با دولت به خود دولت باز می‌‌گردد و پیشنهاد من این است که رئیس جمهور منتخب در بررسی‌های خود آنچه که به عنوان خواسته قانونی مدنظر وی است، در قالب لوایح تدوین کند تا در زمان خود و در چارچوب فرآیندهای آن، لایحه را به مجلس تحویل داده و مجلس نیز آمادگی دارد تا هرگونه همکاری را در راستای تحقق حماسه اقتصادی با دولت داشته باشد.

حاجی‌ دلیگانی تصریح کرد: مهمترین موضوعی که باید با اولویت از سوی دولت به آن پرداخته شود، موضوع هدفمندسازی یارانه‌هاست و پیشنهاد من این است که رئیس جمهور منتخب نقطه نظرات خود در این باره و در قالب لایحه پس از شروع به کار به مجلس تحویل دهد، چراکه این مسئله موضوع مهمی است و نقشی اساسی در خلق حماسه اقتصادی کشور دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها