امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138856
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در همایش تخصصی رؤسای پلیس مبارز با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: استفاده ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در همایش تخصصی رؤسای پلیس مبارز با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: استفاده از تکنولوژی روز و به روز نگه داشتن اطلاعات اقتصادی کارکنان پلیس کار مهمی است که با استفاده از آن می‌توان کیفیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز را ارتقاء داد لذا باید کارکنان شرایط عمومی و اقتصادی محل خدمت خویش واقف باشند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: رؤسای پلیس نیز باید فاکتورهای تحقیق و مطالعه را در ارزیابی کارکنان دخیل کنند و باید سهم سایر سازمان‌ها و ادارات در مبارزه با قاچاق مشخص شود چرا که قاچاق دلایل متعدد و مختلفی دارد و متأسفانه برخی از تصمیم‌ها و بخشنامه‌های ادارات مختلف ناخواسته منجر به افزایش این جرم می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: باید سازمان‌ها مورد آسیب‌شناسی قرار گیرند و گلوگاه‌های قاچاق شناسایی شده و به سازمان‌های مربوطه اطلاع دهند.

وی تأکید کرد: باید این سازمان‌ها را نیز مشارکت داد تا در امر مبارزه با قاچاق دخیل شوند چرا که مبارزه با قاچاق کالا و ارز تنها وظیفه ناجا نیست.

رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: اولویت ما در استان‌های جنوبی و شرقی مبارزه با قاچاق سوخت است؛ البته ما تنها به دنبال ارتقای سطح کشف نیستیم بلکه پیشگیری را نیز مهم می‌دانیم.

وی خاطر نشان کرد: در رصدی که انجام داده‌ایم استان‌های موفق علاوه بر مقابله با قاچاق کالا و ارز در تدابیر پیشگیری نیز موفق بوده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها