امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۱۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138862
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 103
مهرداد فرید کارگردان و تهیه کننده فیلم «دعوتنامه» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس،در رابطه با وقفه تولید این اثر گفت: در انتظار ...

مهرداد فرید کارگردان و تهیه کننده فیلم «دعوتنامه» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس،در رابطه با وقفه تولید این اثر گفت: در انتظار پاسخ مثبت مسئولان آستان قدس رضوی هستیم تا بخشی از بودجه و مجوز فیلمبرداری در حرم رضوی را دریافت کنیم سپس ساخت فیلم را کلید خواهیم زد.

وی در رابطه با محتوا و بازیگران این اثرسینمایی گفت: «دعوتنامه» روایتگر زائرانی است که به زیارت حرم امام رضا می آیند و مسائلی ، اتفاقاتی که برای شان بوجود می آید را نشان می دهد که در کل  به نظرم داستان  فیلم جذابیت های لازم برای تماشای آن را درخود دارد. با برخی از بازیگران صحبت کرده ایم ولی تا قراردادی منعقد نشود وشرایط تولید فیلم فراهم نشود هیچ حرفی نمی توانم بزنم.

کارگردان فیلم « آرامش در میان مردگان» در پایان راجع به دیگر فعالیت های خود به خبرنگار سینمایی تصریح کرد: پروانه ساخت  فیلمنامه «کوروش زنده است» را دریافت کرده‌ام  و قصد ساختش را دارم که موضوع آن در زمان حال تهران معاصراست واصلا مضمون تاریخی ندارد و فعلا مشغول مذاکره با بنیاد فارابی هستیم که سازمان فعلا درگیر جشنواره فجر است به احتمال فراوان ساخت این فیلم به بعد از تطعیلات نوروز94 موکول شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار