امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13887
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۳
تعداد بازدید: 203
حسین قدیانی رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق حماسه سیاسی ...

حسین قدیانی رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در انتخابات، گفت: استنباط من این است که انتخابات ریاست جمهوری امسال رفراندوم مجدد جمهوری اسلامی بود و مردم نشان دادند که تعلق خاطر بالایی به نظام دارند.

وی افزود: انتخابات امسال جشن دموکراسی نظام بود به طوری که همه مردم با تمام سلایق به صحنه آمدند و به کوری چشم دشمنان قدرت مردمی جمهوری اسلامی را به همگان ثابت کردند.

قدیانی ادامه داد: امیدواریم همواره در آینده نیز حضور مردم را به همین ترتیب پای صندوق‌های رای داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: البته توصیه‌های مقام معظم رهبری با تاکید بر محوریت قانون نیز هم بر تحقق حماسه سیاسی و هم بر جلوگیری از ایجاد تنش در انتخابات تاثیر‌گذار بود و اکثر مردم حضور خود را به دلیل توصیه‌های مقام معظم رهبری و پاسداری از خون شهدای انقلاب اسلامی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه توصیه‌های مقام معظم رهبری سبب آرام بودن فضای جامعه پس از انتخابات می‌شود، گفت: دلیلی برای ناامنی بعد از انتخابات نیست و با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری یک آرامش منطقی بر فضای جامعه حکمفرما شده و نتایج انتخابات مورد تأیید تمام مردم جامعه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها