امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138898
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۶
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: کسانی که خواسته یا ناخواسته به تضعیف یوم‌الله 9 دی می‌پردازند بدانند 9 دی یوم‌الله بود و یوم‌الله باقی خواهد ماند.

وی افزود: آنچه که در جریان فتنه سال 88 گذشت، یک کودتای تمام عیار علیه انقلاب اسلامی بود و توسط کسانی رهبری می‌شد که تا دیروز جزو دوستان انقلاب بودند، اما تیغ علیه انقلاب اسلامی کشیدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: کسی فراموش نکرده فتنه سال 88 بحران عظیم علیه انقلاب اسلامی و نظام مظلوم بود و آنچه که رخ داد حرکت هماهنگ بین‌المللی، با رهبری غرب و توسط عناصر داخلی آنها بود.

وی با بیان اینکه سران فتنه در سوابق خود عملکرد مثبتی داشتند، تصریح کرد: این مهم نیست، مهم آن است که در زمان خود چگونه عمل کردند، فتنه‌گران مهمترین کشور دموکراتیک منطقه را با بهتان عظیمی مواجه کردند.

وی افزود: ما فراموش نکرده‌ایم که سرمایه عظیم نظام اسلامی توسط فتنه‌گران به هدر رفت، سرمایه‌ای که توسط خون‌های مطهر شهدا جمع شده بود و آن پیوستگی و اتحاد میان امت و رهبری بود، فراموش نکرده‌ایم که فتنه 88 دشمن را نسبت به نظام جمهوری اسلامی پرو کرد و یادمان نرفته است که این فتنه موجب گسترش و تمدید تحریم‌ها و ایجاد فشار علیه ملت بزرگ ایران و به ویژه طبقات محروم شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: فتنه 88 صهیونیست‌ها و انگلیسی‌های مکار را نسبت به آینده کشور و اینکه با یک کودتا حکومت مدنظر خود را روی کار بیاورد، امیدوار کرد و رئیس‌ جمهور آمریکا منتظر بود تا روز احتضار جمهوری اسلامی ایران را ببیند.

جهانگیرزاده اضافه کرد: این روزها نداهای متفاوتی را می‌شنویم که متناسب با ظرفیت مجلس انقلابی و آنچه که مردم از ما می‌خواهند نیست، کسانی که دیروز خیانت کرده‌اند امروز باید سزای خیانت خود را ببینند.

وی همچنین گفت: کسانی که به دنبال ایجاد تفرقه در میان صفوف ملت بودند و میان عناصر وفادار به نظام و رهبری تفرقه ایجاد کردند و با حرف‌های گزنده خود علاقمندان به کشور را دچار ناراحتی کردند، امروز باید عذاب بکشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی در ارتباط با فتنه‌گران و سران فتنه سر سوزنی مرتکب خلاف قانون نشده است و آنچه که باعث شده امروز ما بایستیم و پیام شهید کاظمی و شهید مهدی باکری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار