امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138910
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 68
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشنال اینترست، از وبگاه‌های تحلیلی فعال در ایالات متحده، ضمن انتقاد از نشریاتی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشنال اینترست، از وبگاه‌های تحلیلی فعال در ایالات متحده، ضمن انتقاد از نشریاتی که در آمریکا با وجود آنچه آزادی بیان و حمایت دولت از روزنامه‌نگاران خوانده می‌شود، دست به بازنشر کاریکاتورهای شارلی ابدو نمی‌زنند، از یک نشریه اصلاح‌طلب ایرانی نام برده که در ایران اقدام به بازنشر یکی از کاریکاتورهای شارلی ابدو کرده است.

بنابراین گزارش، «در همین حال، در تهران، روزنامه ... تصویر سردبیر مقتول شارلی ابدو، استفن کاربونیه را منتشر کرد که یکی از کاریکاتورهای شارلی ابدو را در دست دارد.»

تصویر منتشر شده توسط اکانت توئیتر روزنامه ایرانی (نام روزنامه و کاریکاتور توسط فارس محو شده‌اند)

این انتشار در شبکه اجتماعی توئیتر و توسط اکانت رسمی روزنامه مزبور صورت گرفته است. اکانت‌های مورد تائید در توئیتر با تیک آبی مشخص می‌شوند. به باور نشنال اینترست، جسارتی که این روزنامه ایرانی به خرج داده را این روزها رسانه‌های آمریکایی هم به خرج نمی‌دهند!

تصویر سانسور شده کاریکاتورها در سایت یک روزنامه آمریکایی

به نوشته نشنال اینترست، توئیتر در ایران فیلتر شده و بنابراین مخاطبان زیادی در ایران نتوانسته‌اند این توئیت را ببینند اما به هر حال کاری که روزنامه اصلاح‌طلب فوق‌الذکر انجام داده، خطرناک بوده است.

این روزنامه پیش از این نیز به‌‌اتهام انتشار یک کاریکاتور موهن که نسبت به رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی موهن تلقی شد، مدتی توقیف شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها