امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13894
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 161
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی بیانیه‌ای در قدردانی از نمایش اقتدار ملت ایران ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی بیانیه‌ای در قدردانی از نمایش اقتدار ملت ایران صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به نقش برآب پدن اوهام دشمنان، آمده است: حماسه بزرگ 24 خرداد و حضور حداکثری و باشکوه مردم در صحنه انتخابات که در حقیقت میدان مبارزه با اهریمن درون و استکبار شیطانی بود، باردیگر اوهام پریشان دشمن را نقش برآب کرد و تجلی جمهوری در سایه ولایت فقیه را به رخ جهانیان کشاند.

در ادامه این بیانیه دانشگاهیان تأکید کردند: حضور گسترده مردم در شرایطی که لانه‌های رسانه‌ای استکبار سیاه‌نمایی نظام و فرایند انتخابات را جار می‌زدند، روسفیدی نظام مقدسمان را به ارمغان آورد و 24 خرداد را در دفتر رکوردهای مردم سالاری دینی ثبت کرد.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه خود نقش آفرینی مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را  پاسداری از خون شهدا و آرمان‌های خمینی کبیر خواند و اعلام کرد: ملت ایران جمهوریت و حق مشارکت خود را فدای منافع استکبار نمی‌کند و همواره در سخت‌ترین شرایط پشتیبان ارزش‌ها ملی و دینی خود است.

این تشکل دانشجویی در بیانیه خود تاکید کرد: فرایند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط شورای محترم نگهبان و وزارت کشور بار دیگر، سلامت و شفافیت انتخابات را در ایران به معرض نمایش گذاشت و بر تمامی تحلیل‌ها و سیاه نمایی های ضد انقلاب خط بطلان کشید و در آزمون جمهوریت و مردم سالاری خود به تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری سربلند بیرون آمد.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در پایان بیانیه خود ضمن تبریک به مردم سرافراز ایران اسلامی که پیروز حقیقی این انتخابات هستند، خاطرنشان کرد: ما رئیس جمهور منتخب ملت بزرگ را به مقاومت در برابر جبهه استکبار و وفاداری به آرمان های بلند انقلاب اسلامی و الزامات دهه چهارم انقلاب یعنی عدالت و پیشرفت دعوت می‌کنیم تا با همدلی و همراهی آحاد جامعه از سلایق گوناگون راه سعادت و بهروزی کشورمان بیش از پیش فراهم کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها