امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138969
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه امروز گزارش کمیسیون در مورد کیفیت بنزین‌های پتروشیمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تصویب اعضای کمیسیون مقرر شد تا این گزارش برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیات رئیسه ارسال شود.
وی افزود: براساس مستندات و گزارشات ارائه شده از سوی نهادهای ذی‌ربط در مورد کیفیت بنزین‌های پتروشیمی و جمع‌بندی صورت گرفته در این زمینه نقش بنزین پتروشیمی در آلایندگی هوا فاقد مستندات لازم است و دلایل متقن علمی و منطقی در این باره وجود ندارد.
دبیر کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: در این گزارش مقرر شد تا اظهارنظر در رابطه با امور مهمی همچون مسئله مذکور که جنبه تخصصی، کارشناسی و ملی دارد توسط یک مرجع رسمی همچون سازمان ملی استاندارد انجام شود و حرف این نهاد فصل‌الخطاب باشد و این گونه نباشد که هر نهاد و سازمانی از منظر خود مطالبی را مطرح کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها