امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138987
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، حمیدرضا اسماعیلی سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، حمیدرضا اسماعیلی سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: تلاش ما بر این است در هرجایی که تخلف مشاهده شود ورود کنیم و بر همین اساس و در راستای اجرای اهداف سازمان تعزیرات حکومتی اقدام به ایجاد گشت‌های مشترک دریایی کردیم که در این گشت‌ها علاوه بر رئیس شعبه اداره کل تعزیرات هرمزگان و 2 همراه وی، مرزبانان دریابانی و یگان نیروی انتظامی حضور داردند.

وی اظهار داشت: این گشت‌ها بر اساس اختیارات ماده 19 آئین نامه اجرایی سازمان و با توجه به اینکه 17 درصد تمام پرونده‌های قاچاق این اداره کل را قاچاق سوخت تشکیل می‌دهد، برپا شده و تا قطع کامل قاچاق سوخت در این استان ادامه خواهد داشت.

اسماعیلی از کشف 36 لنج حامل سوخت گازوئیل قاچاق در این استان خبر داد و گفت: ساعت 12 روز سیزدهم دی‌ماه گشت دریایی مشترکی داشتیم که تا ساعت 4 صبح روز بعد ادامه داشت و حوالی عصر بود که 36 لنج مشکوک در ساحل بندر زرک میناب مورد بازرسی قرار گرفت و مشخص شد که حامل بیش از 4 میلیون لیتر سوخت قاچاق است اما متخلفان بلافاصله اقدام به فرار کردند و مرزداران موفق به شناسایی آنها نشدند.

وی افزود: این پرونده به سرعت بررسی و حکم به ضبط سوخت قاچاق و 36 لنج به نفع دولت صادر و به ستاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) تحویل داده شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها