امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138989
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در حاشیه همایش تخصصی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در حاشیه همایش تخصصی پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور در جمع خبرنگاران درباره تشکیل قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: این قرارگاه از مهر ماه امسال راه‌اندازی شده و اقدامات خوبی هم صورت گرفته است اما کفایت نمی‌کند.

وی افزود: همچنین بین دستگاه‌های مختلف از قبیل قوه قضاییه و سپاه پاسداران هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است و نتایجی که تاکنون به دست آمده است حاکی از افزایش کشفیات و کاهش ورود قاچاق در بعضی از استان‌ها است.

سردار اشتری در خصوص قرارگاه مبارزه با سرقت گفت: این قرارگاه از خرداد ماه تشکیل شده است و جلوی رشد سرقت را توانسته مهار کند. در سال 91 و 92 طبق آمار رشد سرقت داشتیم که امسال این رشد کاهش یافته است و نسبت به سال گذشته کاهش 4 درصدی سرقت را شاهد بودیم.

وی در خصوص اشراری که در شرق کشور وجود دارند گفت: در یک اقدام هماهنگ در شرق کشور با حضور ناجا و قرارگاه قدس سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و مرجع قضایی برخی از افرادی که باعث ترور در آن منطقه بودند دستگیر شدند و در آینده بقیه آنها هم نیز دستگیر می‌شوند.

اشتری درباره حادثه گلپایگان و خمین گفت: تمام افرادی که در آن باند سرقت مسلحانه بودند و یا به ‌آنها ارتباط داشتند یا دستگیر شدند یا به هلاکت رسیدند.

جانشین فرمانده ناجا در خاتمه گفت: کشفیات نیروی انتظامی در 9 ماهه سال 93 به نسبت سال گذشته 24 درصد  افزایش داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها