امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138993
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: امکانات و تجهیزات در ستاد بحران شهر تهران مطلوب است ولی این امکانات برای شهر 500 ...

سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: امکانات و تجهیزات در ستاد بحران شهر تهران مطلوب است ولی این امکانات برای شهر 500 هزار نفری کافی است.

وی درباره  اختصاص 100 هکتار زمین برای ستاد مدیریت بحران کشور گفت: با نظر وزیر کشور یک مرکز مدیریت بحران کشوری در استان تهران ساخته می‌شود که احتمالا این زمین در جنوب استان است.

هاشمی درباره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مدیریت بحران اظهار داشت: برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها باعث می‌شود مردم آشنایی بیشتری با حوادث طبیعی داشته باشند و نقاط ضعف و قوت در هنگام مدیریت بحران مشخص می‌شود و می‌توانیم نسبت به رفع نقاط ضعف اقدام کنیم.

استاندار تهران میزان آمادگی برای مقابله و پیشگیری از حوادث احتمالی را حداقل آمادگی عنوان کرد و افزود: اگر آموزش‌ها به درستی به مردم منتقل شود می‌توانیم از آمادگی نسبی بر‌خور‌دار شویم.

هاشمی با نگاه به بر‌نامه ششم توسعه کشور بیان کرد: در این بر‌نامه به مدیریت بحران نگاه ویژه‌ای شده است و در دولت این آمادگی وجود دارد تا نسبت به مقاوم‌سازی و پیشگیری و پیش‌بینی اقدام شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار