امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138996
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، محمد جهانشاهی پیش از ظهر امروز در نشست مدیران ارشد هتل‌های استان کرمان با مدیرکل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، محمد جهانشاهی پیش از ظهر امروز در نشست مدیران ارشد هتل‌های استان کرمان با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به حساسیت فضاهای اقامتی و مسائل کسب در حوزه اقامتی اظهار داشت: در فضاهای اقامتی باید تمام میزبانان را به یک چشم نگاه کرد، لذا تلاش مداوم و حساسیت بیشتری نیاز دارد تا رضایت خاطر آنها را دشته باشیم.
وی بیان داشت: آسیب‌پذیری این بخش نیز زیاد است و نخستین مکانی که در هدفمندی یارانه‌ها تحت تاثیر قرار گرفت، این حوزه بود که بخشی از آن رفع و به بخشی نیز عادت کردیم.
جهانشاهی عنوان کرد: اکنون با توجه به شرایط جدید به وجود آمده حرکت خوبی که در شان استان کرمان و کشور باشد را شاهد هستیم.
وی خاطرنشان کرد: در استان کرمان از 5 هزار اثر شناسایی شده، 650 اثر ثبت ملی و دو اثر ثبت جهانی شده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: باید قدر این ظرفیت‌ها را بدانیم، نقش مردم و بخش خصوصی در توسعه گردشگری و توریست بسیار مهم است.
جهانشاهی افزود: رفع مشکلات و تلاش دو طرفه برای حوزه هتل‌داری و گردشگری از مباحثی است که مدنظر باید داشته باشیم.
وی با اشاره به استانداردسازی هتل‌های کرمان ادامه داد: 35 درصد ظرفیت اتاق‌های هتل‌های کرمان شامل هتل پارس، ارگ جدید، هتل‌های جهانگردی بم، ماهان، رفسنجان و سیرجان این فرآیند را طی کردند.
جهانشاهی عنوان کرد: برای استانداردسازی رعایت یکسری حداقل‌ها را باید داشته باشیم، هتلداران این روند را جدی‌تر بگیرند.
وی گفت: بازاریابی و تبلیغات نکته اساسی و تاثیرگذاری است که بر این منظور با آموزش و پرورش هماهنگی کردیم تا دانش‌آموزان با گردشگری و فرهنگ گردشگری آشنا شوند.
جهانشاهی خاطرنشان کرد: چرا در فضای مجازی و رزرو هتل‌ها تنها چند هتل از کرمان باید باشد، یک نرم‌افزار آماده کردیم، اما همه هتل‌ها از آن استفاده نمی‌کنند.
انتهای پیام/80017/ب20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها