امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139025
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات رسمی اندونزیایی طی بیانیه‌ای از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای پرواز ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات رسمی اندونزیایی طی بیانیه‌ای از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای پرواز QZ8501 از خطوط هوایی ایرآسیا، در بستر دریای جاوه خبر دادند.

امروز (یکشنبه)، سیگنال‌های قوی از محلی که دم هواپیما پیدا شده بود، دریافت شد و به گفته اداره کل حمل و نقل دریایی اندونزی، جعبه سیاه این هواپیما، فردا از بستر دریای جاوه بازیابی خواهد شد.

مدیر آژانس ملی جستجو و نجات گفت: «این سیگنال‌ها، یک کیلومتر به طرف شرق از محلی که دم هواپیما پیدا شده، دریافت شده‌اند» وی همچنین افزود که شناور سونار جسمی در اندازه‌ای 10 متر در 4 متر در 2.5 متر را تصویر کرده است. وی در ادامه گفت «گمان می‌رود این شی بدنه هواپیما است و بسیار محتمل است که جعبه سیاه در نزدیکی بدنه هواپیما باشد».

هواپیمای پرواز QZ8501، روز 28 دسامبر (13 روز پیش) از فرودگاه سورابایای اندونزی رهسپار سنگاپور بود که در میانه راه با 162 سرنشین سقوط کرد. هیچکس از این حادثه جان به در نبرد و تا کنون جسد 48 تن از قربانیان حادثه از آب گرفته شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها