امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139035
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان امروز با انتشار اطلاعیه اعلام کرد: «رضوان ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان امروز با انتشار اطلاعیه اعلام کرد: «رضوان اختر& raquo; رئیس سازمان اطلاعاتی پاکستان امروز وارد کابل شده و با رئیس جمهور این کشور دیدار کرده است.

در این دیدار که در کاخ ریاست جمهوری افغانستان انجام شده هر 2 طرف در مورد تقویت همکاری‌های مشترک 2 کشور در امر مبارزه با تروریسم و افراطیت، برقرار صلح و ثبات در افغانستان و پاکستان و منطقه بحث و گفت‎وگو کردند.

بعد از شکل‎گیری دولت وحدت ملی افغانستان این چندمین بار است که مقام‎های ارشد دولت پاکستان وارد کابل شده و با مقام‎‌های افغان دیدار و گفت‎وگو کرده است.

گفته گذشته رهبران احزاب سیاسی پاکستان که قرار بود «فضل الرحمان» رهبر جمعیت علمای پاکستان همرا آنان باشد ولی به دلیل اعتراضات شهروندان افغانستان از این سفر انصراف داد، با رئیس جمهور و رئیس اجرایی دولت وحدت ملی دیدار و طرفین بر مصمم بودن هر 2 کشور برای حل چالش‎های موجود بین افغانستان و پاکستان تاکید کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار