امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139037
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برق اسکاتلند به طور مکرر به دلیل طوفان سهمگین از پنج‌شنبه شب تا صبح روز جمعه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برق اسکاتلند به طور مکرر به دلیل طوفان سهمگین از پنج‌شنبه شب تا صبح روز جمعه بعد، دچار قطعی کامل بود و با وجود راه اندازی مجدد انتقال برق به خانه‌های مسکونی،‌هم‌چنان هزاران اسکاتلندی با قطعی برق سومین روز را سپری می‌کنند.

به نوشته شبکه خبری بی بی‌سی، بیش از 100 هزار منزل مسکونی به دلیل شرایط بدی جوی با قطعی برق مواجه بودند که شرکت توزیع برق اسکاتلند روز گذشته از باز گرداندن برق به 73 هزار منزل مسکونی خبر داد اما هم‌چنان برق مساکن بسیاری قطع است.

هم‌چنین به دلیل قطعی برق، حرکت کلیه قطارهای برقی داخل شهری و وسایل حمل و نقل برقی روز جمعه لغو شد و پس از آن نیز حرکت قطارهای ده‌ها خط ریلی هم‌چنان بی حرکت است.

شبکه خبری بی‌بی‌سی ادامه داد، در اسکاتلند و ایرلند شمالی بارش برف بیشتر و شرایط جوی بدتری در این مناطق انتظار می‌رود. ساکنین ولز هم از این حادثه بی نصیب نبوده و 2 هزار و 500 خانه با قطعی برق روبرو بودند.

مشکل قطعی برق در اسکاتلند مردم را مجبور کرد برای تهیه غذا و نوشیدنی گرم به مراکز دولتی مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار