امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139049
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز (یکشنبه) هزاران نفر از فرانسوی‌های خشمگین از حملات تروریستی روز یکشنبه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز (یکشنبه) هزاران نفر از فرانسوی‌های خشمگین از حملات تروریستی روز یکشنبه برای ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیانی حملات اخیر در پاریس، به خیابان‌های پایتخت و چند شهر دیگر فرانسه آمدند.
در جریان حوادثی که روز چهارشنبه با حمله به دفتر نشریه فکاهی «شارلی ابدو» آغاز و به گروگانگیری‌های خونین روز جمعه ختم شد، 17 تن کشته و چندین نفر هم زخمی شدند. مقامات فرانسوی در پی این حملات از سران کشورهای مختلف خواستند در راهپیمایی ضدتروریسم شرکت کنند.
یکی از کسانی که بهره تبلیغاتی زیادی از این حوادث برد و تلاش کرد از حمله به یک فروشگاه یهودی در پاریس به عنوان ابزاری برای افزایش مهاجرت به یهودیان به فلسطین اشغالی استفاده کند، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی بود. وی به سرعت خود را به پاریس رساند و همانطور که انتظار می‌رفت خود را در صف اول تجمع ضدتروریسم قرار داد.
حضور نتانیاهو که نیروهای تحت امرش تابستان امسال بیش از 2000 فلسطینی، از جمله 17 روزنامه‌نگار را در نوار غزه سلاخی کردند، با واکنش بسیار منفی در فضای مجازی مواجه شد. نتانیاهو همچنین تنها فردی بود که حتی در صف، محافظین شخصی خود را در کنارش داشت و آن‌ها سایه به سایه وی حرکت می‌کردند. همین امر هم باعث استهزا نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی شد.
در ادامه مروری داریم به گوشه کوچکی از واکنش‌ها به راهپیمایی‌ای که با حضور نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی برگزار شد:تروریست‌ها به خیابان‌های پاریس آمدند، این بار برجسته‌تر از هر زمان دیگردر دنیای فاسد و پیچیده‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، یک جنایتکار جنگی مثل نتانیاهو، راهپیمایی ضدتروریسم در پاریس را رهبری می‌کندباورکردنی نیست! بعد از قتل عام بیشتر از 2000 فلسطینی در تابستان امسال، نتانیاهو در حال راهپیماییراهپیمایی پاریس را بزرگترین تروریست روی زمین، نتانیاهو، رهبری می‌کنداعتراض به حضور "نتانیاهوی کودک‌کش" در راهپیمایی پاریسنتانیاهو، جنایتکار جنگی که روزنامه‌نگارها را هدف قرار داد، به راهپیمایی آزادی بیان فرانسه پیوستدارند به او نگاه می‌کنند و می‌گویند «چه کسی این جنایتکار جنگی را دعوت کرده؟»کسی جز موساد دست نتانیاهو را نمی‌گیردنتانیاهو: «نه اولاند، من فقط می‌خواهم بازوی محافظم را بگیرم، نه دست شما را.»نتانیاهو و محافظش
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار