امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139062
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سایت رسمی رقابت‌های گلدن گلوب روز جمعه برای لحظاتی تصاویر مربوط به فیلم‌های «خشم آمریکایی» ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سایت رسمی رقابت‌های گلدن گلوب روز جمعه برای لحظاتی تصاویر مربوط به فیلم‌های «خشم آمریکایی» و «12 سال بردگی»، برندگان سال گذشته گلدن گلوب را در حالی که اسامی دو فیلم «در جنگل» و «سلما» زیر آنها نوشته شده بود، قرار داد.

اگرچه مسئولان سایت سریع متوجه شده و اشتباه پیش آمده را برطرف کردند ولی برخی رسانه‌ها از جمله سایت دد لاین و همچنین روزنامه آمریکایی هافینگتون پست، این مسئله را اعلام اسامی برندگان دو بخش بهترین فیلم سینمایی و بهترین فیلم موزیکال یا کمدی، پیش از برگزاری مراسم قلمداد کرده‌اند.

ددلاین با تیتر «آیا گلدن گلوب تنها برندگان بخش بهترین فیلم خود را فاش کرد؟» به سراغ این مطلب رفت.

مسئولان فنی سایت گلدن گلوب نیز مسئولیت اشتباه پیش آمده را به عهده گرفته و اعلام کرده‌اند، نام این دو فیلم تنها به صورت اتفاقی برای تست کردن سایت انتخاب شد و اصلا قرار نبود که این مسئله به صورت آنلاین درآید ولی بر اثر یک اشکال فنی این پیشامد روی داد.

شرکت خدماتی «ارنست اند یانگ» که وظیفه شمارش آراء مربوط به رقابت‌های گلدن گلوب را به عهده دارد نیز در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرده است که تاکنون اسامی هیچ‌یک از برندگان فاش نشده و تنها آنها هستند که از این فهرست اطلاع دارند و هرگونه ادعایی خلاف این مسئله کذب محض است.

بنا بر این گزارش، اگرچه ادعای مسؤلان سایت گلدن گلوب چندان دور از ذهن نیست ولی این اولین باری نیست که چنین اشتباهی رخ می‌دهد، اواخر سال 2012 میلادی، سایت اتحادیه بازیگران آمریکایی ساعاتی پیش از اعلام رسمی برندگان، فهرست آن دوره از رقابت‌ها را منتشر کرد.

اسامی برندگان هفتاد و دومین دوره از رقابت‌های گلدن گلوب ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار