امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139071
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز مستند سوره حوزه هنری سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی را به منظور بحث درباره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز مستند سوره حوزه هنری سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی را به منظور بحث درباره مسایل روز سینمای مستند و داستانی با حضور نمایندگان طیف‌های مختلف فکری برگزار می‌کند.

تاکنون پنج جلسه از این سلسله نشست‌ها با محوریت بررسی و آسیب‌شناسی سینمای اجتماعی ایران برگزار شده است و در آخرین جلسه نیز که با موضوع «سینمای اجتماعی و نقد مصلحانه جامعه» برگزارشد امیر قادری منتقد سینما و سردبیر سایت کافه‌سینما، محسن دریالعل منتقد سینما و سردبیر و مدیرمسئول سایت متن زندگی و دانش اقباشاوی، کارگردان سینما، به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

در همین رابطه، در ششمین جلسه از این سلسله نشست‌ها بیژن نوباوه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و فرشته طائرپور عضو شورای عالی تهیه‌کنندگان پیرامون وضعیت سینمای اجتماعی در ایران و سینمای اجتماعی مطلوب به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

این نشست روز دوشنبه 22 دی‌ماه از ساعت 16 تا 18 در سالن اوستا در محل حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه برگزار خواهد شد.

در این نشست‌ها ورود برای عموم مخاطبان آزاد خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها