امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139072
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان که متولی برگزاری هفتمین دوره جایزه جلال آل احمد بود، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان که متولی برگزاری هفتمین دوره جایزه جلال آل احمد بود، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون وقفه در پرداخت جوایز برترین‌های این دوره اظهار داشت: تعمدی در پرداخت اینگونه نبوده است، مبالغ این جایزه به نحوی است که باید به تدریج پرداخت صورت گیرد.

وی ادامه داد: تا به حال شهرداری حمایتی در این سطح نداشته است و باید عنوان شود که همکاری خوبی را شاهد هستیم، اما بخشی از جوایز پرداخت شده، اما بخشی از جوایز که قول هم داده شده بود هنوز پرداخت نشده است، ولی مطلع هستم که بزودی این میزان هم پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان با تاکید بر اینکه بودجه‌های فرهنگی امسال دچار انقباض بوده‌اند، گفت: هم وزارت ارشاد و هم شهرداری بخشی که وعده کرده بودند پرداخت کرده‌اند و مابقی جوایز هفتمین دوره تا پایان دی ماه به افراد برگزیده پرداخت خواهد شد.

گفتنی است هفتمین جشنواره جلال آل احمد سوم آذر در تالار وحدت برگزیدگان خود را شناخت اما تاکنون برخی از برگزیدگان سکه‌های خود دریافت نکرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها