امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139076
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،رنو در این فیلم یک بار دیگر با یک نوجوان هم بازی شده است. داستان فیلم در باره پسر نوجوانی است که جوجه تازه به دنیا آمده ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،رنو در این فیلم یک بار دیگر با یک نوجوان هم بازی شده است. داستان فیلم در باره پسر نوجوانی است که جوجه تازه به دنیا آمده یک عقاب را پیدا کرده و به منزل خود می‌برد.

او پس از نجات دادن بچه عقاب،قصد نگهداری از آن را دارد. ولی خانواده نوجوان مخالف این کار هستند. پسر نوجوان برای محافظت از این جوجه، از همسایه پیر و مهربان خود کمک می گیرد. نقش همسایه مهربان را رنو بازی کرده است. توبیاس مورتی هم بازیگر نوجوان فیلم است. این درام محصول مشترک سینمای دو کشور اروپایی فرانسه و اتریش است.

کار فیلمبرداری «راه عقاب» هفته قبل تمام شد و هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد.فیلم برای نمایش عمومی در فصل زمستان 2015 آماده می‌شود.

کارگردانی این درام خانوادگی را تیم دونفره ژراردو الیورس و اوتمار پنکر به عهده داشته‌اند. آن ها فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از پنکر ساخته‌اند.

ژان رنو قبل از این هم با بازیگران نوجوان همبازی بوده است. تماشاگران سینما در این رابطه اکشن پرتنش «لیون/حرفه‌ای» را به یاد می‌آورند. از فیلم‌های مطرح این بازیگر در سال‌های اخیر می توان به ««آلکس کراس» اشاره کرد. در این فیلم او با تیلور پری بازیگر سیاه پوست سینما همبازی بود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها