امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13908
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 90
محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره آخرین نتایج شمارش آرای شوراهای شهر و روستای کشور اظهار داشت: شمارش آرای شوراهای کل ...

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره آخرین نتایج شمارش آرای شوراهای شهر و روستای کشور اظهار داشت: شمارش آرای شوراهای کل روستاهای کشور که شامل 35 هزار و 837 روستا می‌شود به اتمام رسیده و نتایج آن از طریق بخشداری‌ها اعلام شده است.

وی ادامه داد: هر نامزد شوراهای روستا در صورتی که شکایتی دارند دو روز مهلت دارند بعد از اعلام نتایج شکایت خود را به بخشداری ارائه دهد و بخشداری نیز 15 روز فرصت دارد بررسی کند و پاسخ دهد.

کولیوند درباره نتایج انتخابات شهرهای کشور اظهار داشت: نتایج انتخابات در 60 درصد از شهرهای کشور که جمعیتی بیش از صد هزار نفر داشته‌اند به اتمام رسیده و امروز از طریق فرمانداری‌ها نتایج اعلام شده است و تا بعدازظهر حدود 75 درصد از شهرهای کشور نتایج آن اعلام می‌شود.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستاهای کشور یادآور شد: نامزدهای شورای شهرها نیز پس از ابلاغ نتایج توسط فرمانداری‌ها دو روز فرصت دارند شکایت کنند و فرمانداری‌ها نیز در مهلت 15 روزه نتیجه شکایت‌ها را اعلام می‌کنند.

وی تأکید کرد: در کلان‌شهرهای کشور شمارش آرا به اتمام نرسیده است و در شهر تهران نیز روز سه‌شنبه نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

وی درباره آمارهای متفاوتی که برای انتخابات شورای شهر تهران اعلام می‌شود گفت: هیچ کدام از این آمارها را تأیید نمی‌کنیم و این آمارها حدس‌های سایتی است.

کولیوند خاطرنشان کرد: شمارش آرا در شهر تهران هنوز به اتمام نرسیده است و بسیاری از شعب در حال شمارش هستند.

به گفته کولیوند نظریات اولیه انتخابات شورای شهر تهران امشب شکل می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها