امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139086
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند فرهنگی اجتماعی مفاخر سرزمین ما در 10 قسمت 30 دقیقه‌ای به تهیه‌

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مستند فرهنگی اجتماعی مفاخر سرزمین ما در 10 قسمت 30 دقیقه‌ای به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سید محمد سیف‌زاده به سفارش صدا و سیمای مرکز لرستان تهیه و تولید شده است.

این قسمت از مستند مفاخر سرزمین ما زندگی علامه سید جعفر شهیدی رئیس موسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی، استاد تمام دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران و از پژوهشگران برجسته زبان و ادبیات فارسی، فقه و تاریخ اسلام را به تصویر کشیده است.

شهیدی از شاگردان برجستهٔ علی‌اکبر دهخدا و بدیع‌الزمان فروزانفر در دانشگاه تهران بود و در سال ۱۳۴۰ دکترای خود را در رشته ادبیات فارسی و تاریخ دریافت کرد. او همچنین در حوزه علمیه قم و حوزه علمیه نجف زیر نظر سید حسین طباطبائی بروجردی، سید ابوالقاسم خویی تحصیل کرد و درجه اجتهاد داشت.

 این مستند روز سه شنبه ساعت 13 روی آنتن شبکه شما میرود.

همچنین مستند فرهنگی اجتماعی «من عکاس نیستم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا بابایی دوشنبه ساعت 13 در قاب شبکه شما قرار می‌گیرد.

این مستند راجع به عکاسی غیر حرفه‌ای است که هیچ گاه آموزش ندیده و در یک پروژه سینمایی موقعیتی برای عکاسی پیدا می‌کند.

مستند «من عکاس نیستم» تولید مرکز زنجان است.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار