امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139088
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خلاصه این مستند سینمایی ٧٥ دقیقه‌اى آمده است: آن دو ساعت به واکاوى ناگفته هاى حوادث پرشور و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خلاصه این مستند سینمایی ٧٥ دقیقه‌اى آمده است: آن دو ساعت به واکاوى ناگفته هاى حوادث پرشور و التهاب روز ورود حضرت امام خمینى (ره) به میهن اسلامى مى پردازد.در این مستند سینمایى خبرنگار یکى از روزنامه ها در پى کشف این ناگفته ها و تهیه گزارش از زمانى است که امام خمینى پس از سخنرانى در بهشت زهرا با هلى کوپتر به مکانى نامعلوم عزیمت مى نماید که هیچکس از آن مطلع نیست و ساعاتى کمیته استقبال و همراهان امام موضوع را با التهاب و نگرانى دنبال مى کنند و .....

تحقیقات این پروژه از خرداد ماه سال ٩٣ توسط یک گروه تحقیقاتى آغاز شده و بعد از دریافت پروانه ساخت از سازمان سینمایی وزارت ارشاد کار وارد مرحله تولید شد.

به گفته ى ردایی در ساخت مستند سینمایی «آن دو ساعت» از همکارى دفتر تنظیم و نشر آثار امام، سازمان صدا و سیماى جمهورى اسلامى،مرکز اسناد انقلاب اسلامى، مرکز تحقیقات و مطالعات ارتش جمهورى اسلامى، سازمان سینمایى وزارت ارشاد و مرکز گسترش سینماى مستند و تجربى استفاده شده است.

تهیه کنندگى این مستند سینمایی بر عهده ى مسعود ردایی، مجرى طرح احسان رجبى و کارگردان آن مهرداد غفارزاده است. در «آن دو ساعت» عمار تفتى در قالب خیرنگار روزنامه به ایفاى نقش مى پردازد.

و در فهرست باقى عوامل این نام ها حضور دارند: مدیر تولید: میثم کائد، نویسنده:اکبر روح، تصویربردار:رضا شیخى، صدابردار: رضا تهرانى، دستیار کارگردان: حمید رضا غفارزاده،مدیر تدارکات:امیر یمینى، منشى صحنه:فاطمه فضلى، طراح صحنه: مهدى موسوى، تدوین:حسین ذوالقدر، دستیار تدوین: احسان بایرامى.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها