امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139091
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
«محمد عبدی‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: یکی از بهترین ...

«محمد عبدی‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: یکی از بهترین جشنواره‌هایی بود که در آن شرکت کرده ام اما با تمام تفاسیر به نوعی به یک سری روابط نیزمی پرداخت. من و کارگردانانی چون من که به نوعی فیلمساز مستقل هستیم وابستگی های برخی دیگر از کاندیداها را نداریم. درمورد این فیلم مستند تا آخرین دقایق خبری از آن در نشریات داخلی جشنواره اعلام نشده بود کما اینکه جزء کاندیداهای اصلی جشنواره نیز بود.

وی در ادامه گفت:اما باز هم تاکید می کنم که این جشنواره بسیار عالی بود به خصوص بحث گرامیداشت آقای آهنگران و لوحی که به ایشان داده شد و با دست خط حضرت آقا مزین گشته بود.

این کارگردان در خصوص موضوع و حال و هوای مستند نیز گفت:فرقه رجوی و مجاهدین خلق موضوع اصلی این مستند است. این موضوع آنچنان پیچیده است که اگر صدها مستند کار بشود شاید کم باشد و به نوعی کارها در این زمینه تک بعدی هستند.

این تهیه کننده در ادامه بیان کرد:من فکر می کنم مستندها با پژوهش اگر همراه باشند و در جهت آگاهی مردم به خصوص جوانان  ساخته شوند خیلی بهتر و موثرتر هستند.

وی در ادامه افزود:بدون موضع گیری و بدون شعار به این موضوع پرداخته ام و به خاطر همین هم در جشنواره و هم در زمان پخش این مستند از تلویزیون بازخوردهای بسیار خوبی را دیده‌ام.

عبدی زاده در پایان صحبت های خود گفت: برای فیلم سازان مستقلی که اکثرا تهیه کنندگی کارهایشان را خودشان به عهده می گیرند و با مشکلات مالی درگیر هستند و تنها از طرف بعضی مدیران قدردانی و حمایت می شوند کار بسیار سخت است و من در اینجا باید تشکر کنم از شبکه یک سیما و گروه مستند که از بنده حمایت کرده اند.

مستند اسیر در زنجیر دروغ به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد عبدی زاده محصول گروه مستند شبکه یک سیما چندی پیش ازاین شبکه پخش شد که با استقبال ببینندگان مواجه شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها