امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139092
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا معتمدی مدیر جلوه های بصری این فیلم گفت: جلوه های بصری فیلم «پرونده ای برای سارا» که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا معتمدی مدیر جلوه های بصری این فیلم گفت: جلوه های بصری فیلم «پرونده ای برای سارا» که عمدتا به سکانس هایی در اتاق یکی از شخصیت ها یعنی سارا منحصر می شد به اتمام رسیده است.
وی در توضیح این سکانس ها اضافه کرد: جلوی های بصری فیلم عمدتا روی سه شخصیت هلمز، پوآرو و مارپل متمرکز شده است که این سه نفر در اتاق سارا به نوعی زنده می شوند، با هم سخن می گویند و گاهی هم به شکل انفرادی با سارا همفکری می کنند.

مدیر جلوه های بصری «پرونده ای برای سارا» در توضیح سکانس هایی از فیلمبرداری این سه شخصیت عنوان کرد: برای این کار ابتدا قاب ها در اتاق قرار گرفت و در آنها عکس ها فیکس شدند و بعد از اینکه سکانس بسته شد؛ به طور مستقل سه بازیگر با شخصیت های مشابه هلمز، پوآرو و خانم مارپل گریم شدند و سپس فیلمبرداری صورت گرفت.

داستان این فیلم که توسط اکبر نبوی به نگارش درآمده درباره دختر نوجوانی به نام سارا است که علاقه زیادی به وکالت دارد وی در این فیلم درگیر پرونده ای می شود که به علت نبود شواهد کافی پدرش وکالت آن را قبول نمی کند بنابراین خود سارا وارد ماجرا شده و با اتفاقاتی روبه رو می شود.

شاهرخ فروتنیان، اردلان شجاع کاوه، آزیتا لاچینی، پریا مردانیان و آرمیتا مرادی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

دیگر عوامل فیلم عبارتند از کارگردان: نادر مقدس، تهیه کننده: اکبر نبوی، مدیر فیلمبرداری: امیر موسوی، صدابرداری: بهروز معاونیان و مسعود شاهوردی، تدوین و مشاور فیلمنامه: احمد مرادپور، آهنگساز: آریا عظیمی نژاد، مدیر جلوه های ویژه بصری: امیررضا معتمدی، طراح چهره پردازی محسن بابایی، مدیر تولید: امیر مقدس، عکاس: مهسا طیب طاهر، سرمایه گذاران: بنیاد فارابی و سازمان تبلیغات اسلامی.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها