امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139095
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
«محسن موسوی‌بلده» استاد پیشکسوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با ...

«محسن موسوی‌بلده» استاد پیشکسوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به برگزاری آموزش غیرحضوری قرآن در مؤسسه احسن‌الحدیث، اظهار داشت: برخی افراد به دلیل مشغله کاری یا عدم دسترسی آسان به جلسات و محافل قرآنی از انس با آیات الهی دور شده‌اند به همین جهت ما در مؤسسه احسن‌الحدیث تهران اقدام به برپایی آموزش غیرحضوری قرآن کرده‌ایم.

وی درباره نحوه این نوع آموزش قرآن کریم، افزود: آموزش قرآن به صورت غیرحضوری در رشته‌های حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در نظر گرفته شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق تماس با شماره‌های 41 – 33326139 و تلاوت آیات الهی، تعیین سطح شده و متناسب با توانمندی‌های خود تحت آموزش قرار گیرند.

موسوی‌بلده با بیان اینکه پس از تعیین سطح توسط اساتید قرآن مؤسسه به قرآن‌آموزان تکالیفی داده می‌شود، خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها افراد 2 انتخاب دارند به طوری که می‌توانند با هفته‌ای یک یا دو تماس تکالیف خود را ارائه داده و برای برطرف کردن نقاط ضعف خود برنامه‌ریزی کنند.

وی با اشاره به اینکه هر یک جلسه آموزش غیر حضوری به مدت 15 تا 20 دقیقه است، افزود: علاوه بر تماس تلفنی با توجه به امکانات سایت مؤسسه احسن الحدیث افراد می‌توانند صوت تلاوت خود را بر روی سایت بارگذاری کرده تا پس از وصول تلاوت‌ها اساتید نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی کنند تا در نهایت تلاوت بعدی ارائه شده توسط قرآن‌آموزان بهتر از گذشته باشد.

موسوی‌بلده ایجاد امکان آموزش‎های تخصصی قرآن افراد مستقر در مناطقی که فاقد امکانات و منابع آموزشی هستند را مهم‌ترین هدف برگزاری دوره‌های آموزش غیرحضوری قرآن عنوان کرد و افزود: در این طرح کاهش هزینه‌های آموزشی نیز در نظر گرفته شده است به طوری که قرآن‌آموزان برای هفته‌ای 2 بار تماس با اساتید 30 هزار تومان و برای یک‌بار در هفته 21 هزار تومان باید پرداخت کنند.

این استاد پیشکسوت قرآن کریم با بیان اینکه آموزش غیرحضوری قرآن باعث توسعه فعالیت‌های قرآنی در هر قشر و سنی می‌شود، گفت: امیدواریم با حضور حداکثری علاقه‌مندان به پیشرفت امور قرآنی بتوانیم گامی در جهت تحقق مطالبه رهبری برداشته باشیم.

به گزارش فارس، دوره آموزش غیرحضوری قرآن کریم با نظارت مستقیم سیدمحسن موسوی‌بلده در مؤسسه احسن‌الحدیث به نشانی تهران، خیابان 17 شهریور، خیابان صفای شرقی پلاک 391 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها