امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139096
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به قلم صالح قاسمی در پنج فصل تدوین شده و در کنار پرده‎برداری از ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «جنگ جهانی جمعیت» به قلم صالح قاسمی در پنج فصل تدوین شده و در کنار پرده‎برداری از توطئه‎ها و طراحی‎های دشمنان اصیل اسلام و انقلاب، به بررسی علل کاهش جمعیت و پیامدهای این کاهش و مرور راهکارهای افزایش منطقی جمعیت در ایران اسلامی پرداخته است و دیدگاه شارع مقدس درباره تحدید یا تکثیر نسل را بررسی می‎کند.

در این کتاب می‏‌خوانیم:

در سال‎ها و قرن‎های اخیر، ماهیت و شکل تقابل‎ها و جنگ‎ها تغییر یافته است. از جمله تقابل‎های جدی موجود، تقابل دو تمدن غرب و شرق و یا دقیق‌تر، تقابل اسلام  و اومانیسم است.

پر واضح است، مؤلفه‎های قدرت تمدن کهن اسلامی که در گذشته نیز قرن‎ها برتری و بالندگی خود را به رخ جهانیان کشیده است، بسیارند، که یکی از این مؤلفه‎های قدرت تمدن جهانی اسلام، جمعیت جوان و پویا است.

از سالهای دور، دشمنان و نظریه‎پردازان دنیای غرب، متوجه جمعیت فزاینده، پویا و جوان دنیای اسلام شده‎اند و برای این موضوع طرح‎ها و توطئه‎هایی را طراحی کرده و بر اساس مستندات موجود منتشر شده، در صدد مدیریت توده‎های جمعیت در جهان و خصوصا در جهان اسلام بوده و هستند.

طرح‎های متعدد کنترل جمعیت و ایجاد نگرانی‎های کاذب از افزایش جمعیت، که به صورت گسترده در جوامع اسلامی تبلیغ می‎‎‎شود و با ژست‎های خیرخواهانه به اجرا گذاشته می‎شوند، سندی روشن برای این ادعاها است.

بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با ارائه یک الگوی حکومتی مردم سالاری اسلامی به جهان، نگرانی‎ها و اضطراب‎های جهان استعماری غرب روز به روز افزون تر شد.

فلذا جمعیت ایران اسلامی و مدیریت آن یکی از اصلی ترین اهداف جبهه دشمنان اسلام و انقلاب قرار گرفت و از این رو با برجسته کردن برخی مسائل پزشکی و با ارائه بی‎سابقه‎ترین کمک‎‎‎‎‎‎های بین‎المللی، کشور ما را در مسیر کنترل و کاهش جدی جمعیت قرار دادند تا از تداوم بلند مدت این الگوی نوظهور مردم سالاری اسلامی و تبدیل شدن آن به یک تمدن فراگیر جهانی جلوگیری کند.

این کتاب توسط موسسه فرهنگی هنری سیب سرخ نیکان و انتشارات کتاب ابرار در 382 صفحه به چاپ رسیده و آماده توزیع در بازار است.

علاقه مندان می‌توانند برای سفارش و خرید با شماره‌های 88973158 و 09128987106 تماس بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت www.ketabeabrar.ir  مراجعه کنید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها