امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139105
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۸
تعداد بازدید: 57
عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در روز یکشنبه بیست و یکم دی ماه،‌ آقای علی مطهری سخنانی را در قالب نطق ...

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در روز یکشنبه بیست و یکم دی ماه،‌ آقای علی مطهری سخنانی را در قالب نطق میان دستور بیان کرد.

وی تصریح کرد: ایشان در این نطق مطالبی را درباره سران فتنه و برخورد با عوامل فتنه مطرح کرد که آقای ابوترابی‌فرد که در غیاب آقای لاریجانی ریاست صحن علنی را بر عهده داشت،‌ مورد اعتراض واقع شد.

این نماینده مجلس افزود: آقای ابوترابی به صراحت خطاب به ناطق گفت که این اظهارات درباره فتنه و سران فتنه نظم جلسه را برهم می‌زند و به این صورت به ایشان اعتراض کرد.

اکبریان بیان داشت: من نیز به عنوان نائب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان لازم دیدم که برای جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی به ایشان تذکر دهم و به این وظیفه قانونی نیز عمل کردم.

وی افزود: برخی دیگر از نمایندگان نیز از سر دلسوزی تذکراتی دادند و حتی برای بازگشت آرامش، ریاست جلسه دقایقی تنفس اعلام کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان البرز در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا برخی از رسانه‌ها خبر درگیری فیزیکی بین نمایندگان را مطرح کردند،‌ گفت: هیچگونه درگیری فیزیکی وجود نداشت و من چنین صحنه‌هایی را شاهد نبودم.

اکبریان در پایان از رسانه‌ها خواست تا در شرایط حساس فعلی، با دقت بیشتری مطالب را منتشر کرده و از پرداختن به شایعات و مسائل حاشیه‌ای، پرهیز کنند.

انتهای پیام/2302/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها